Құрметті достар! Ардақты балалар мен ата-аналар!

Бүгін, 2022 жылдың 27 сәуірі күні Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау университетінде Erasmus+ КА2 EduEnvi халықаралық жобасы аясында ағылшын тілі курстары мен балаларға арналған ағылшын тілінде шығармашылық шеберлік сабақтарын өткізуге арналған English & Art Studio студиясының ашылу салтанаты өтті.
Іс-шарада Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау университетінің әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі проректоры Байтук Ғалым Симбекұлы жаңа оқу студиясының алқызыл лентасын қиды.
Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау университетінде балаларға (6-12 жас) арналған Erasmus+ КА2 EduEnvi халықаралық жобасы аясында English & Art Studio ағылшын тілі курстары мен шығармашылық шеберлік сыныптарының ашылғаны туралы тамаша жаңалықты хабарлауға қуаныштымыз.
English & Art Studiо – бұл сіздің балаларыңыз үшін Ualikhanov University жоғары оқу орнына түсудің және сапалы білім алудың бірегей мүмкіндігі.
Сабақтар ағылшын тілінде жайлы, креативті жағдайда өтеді және шетелде тағылымдамадан өткен және білім алған дипломды мамандармен өткізіледі.
Курста балаларға ағылшын тілі курстары мен ағылшын тіліндегі шығармашылық шеберлік сыныптары өткізілетін болады