2015 жылғы 15-17 наурыз аралығында Ш.Уәлиханов атындағы КМУ базасында (Көкшетау, Бурабай) семинар-тренингтен өтті, оған Ш. Уәлиханов атындағы КМУ жұмыс тобының мүшелері - оқытушы, университеттегі TEMPUS жобаларының жалпы үйлестірушісі Какабаев Әнуарбек, Мансап орталығының жетекшісі Ольга Шорникова, жергілікті үйлестіруші Махаббат Рамазанова, жоба менеджері Искакова Гулим қатысты. Семинар-тренингте еуропалық серіктестер компьютерлік қолдану және gape онлайн қызметтері, жұмысқа орналастыру, өзін-өзі жұмыспен қамту және кәсіпкерлік деректер базасы, сондай-ақ онлайн курстар платформалары туралы әңгімеледі. Семинарға қатысушылар еуропалық университеттердің жаттықтырушыларына сұрақтар қойып, түрлі топтық, практикалық тапсырмаларды орындады. Тренинг соңында барлық қатысушыларға сертификаттар табысталды.