2014 жылғы 9-11 желтоқсан аралығында Бішкек Қаржы және экономика академиясында (Қырғызстан) Орталық Азия Мансап орталықтарының қызметкерлеріне арналған "Мансап орталықтарына арналған желі" тақырыбында алғашқы тренинг өтті. Осы тренингте еуропалық серіктес университеттер Мансап орталықтары желісінің рөлі, олардың университеттерінің мысалында Мансап орталықтарының қызметтерін қолдау туралы айтты. Грац Университетінің қызметкері Роберт Бинхауэр Бизнес желілері, олардың рөлі, оң және теріс жақтары, Мансап орталығы үшін желі деректерін қалай пайдалану керектігі туралы айтты. Кристина Бинс Мансап орталықтарын қолдау үшін Түлектер қауымдастығының рөлі туралы айтты, Рене Шензель Граз университетінің Түлектер қауымдастығының жұмысын таныстырды, сонымен қатар Шеффилд университеті түлектерінің жұмысы кездесуге қатысушыларға ұсынылды. Аликанте университетінің Мансап орталығының жетекшісі Виктор Клаймент Испанияның мансап орталықтары үшін желінің рөлі туралы айтты. Кубан технологиялық және Түрікменстан мемлекеттік университеттерінің Мансап орталықтарының қызметкерлері Мансап орталықтарының, Түлектер қауымдастығының жұмысы, жұмыс процесінде туындайтын мәселелер мен қиындықтарды бөлісуге мүмкіндік алды.