Ualikhanov University Қазақстандағы тың және тыңайған жерлерді игерудің 70 жылдығына арналған "Қазақстанның агроөнеркәсіптік кешенін қазіргі заманғы дамыту контекстінде тың игеру қорытындылары" тақырыбында ғылыми-практикалық семинар өтті.

Семинарды Облыстық қолданбалы зерттеулер және инновациялық жобалар институтының (РИИПИИ) директоры, А.Т.Хусаинов жүргізді. Ол өзінің кіріспе сөзінде аталмыш шараның маңыздылығын айтып, еліміздің заманауи дамуы жағдайында тың және тыңайған жерлерді игеру тақырыбының өзектілігін атап өтті.

Семинарға қатысушылар, оның ішінде АТИ ППС өкілдері және «Агрономия», «Топырақтану және агрохимия», «Экология» сияқты оқытудың әртүрлі бағыттарының студенттері Қазақстанның агроөнеркәсіп кешенін заманауи дамытудың маңызды мәселелерін талқылауға кірісті.