Сізді 2023 жылғы 10-13 қарашада өтетін Қазақстан Республикасының ұлттық валютасының 30 жылдық мерейтойына арналған «Ұлттық валюта - теңгенің 30 жылдығы қарсаңында Қазақстан Республикасы қаржы және банк жүйесінің жай-күйі мен проблемалары» Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының жұмысына қатысуға шақырамыз.

Ұйымдастырушы - «Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті» КЕАҚ«Бизнес және қызметтер» кафедрасы, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы

Халықаралық ғылыми-практикалық конференция жұмысының негізгі бағыттары мен секциялары:

1-секция: «Ұлттық валютаның тұрақтылығын қамтамасыз етудің экономикалық және қаржылық аспектілері» (Ғалымдар, банк және қаржы институттарының басшылары мен қызметкерлері, ПОҚ, докторанттар, зерттеушілер)

2-секция: «Қазақстанның ұлттық валютасы: мемлекеттік тәуелсіздіктің нышаны» (магистранттар, студенттер, білім алушылар)

- Экономикалық, қаржылық және бизнес-процестерді басқару

- Экономикалық, қаржылық процестерді және бизнесті басқару

- Банктік технологиялар және банк операцияларын цифрландыру

- Жаңа технологиялар және банк ісін цифрландыру: жай-күйі мен перспективалары

-Жоғары технологиялар, ғылым және жоғары білім менеджменті

- Заманауи менеджмент

- Банк операцияларын есепке алу және талдау

- Есеп және талдау проблемалары

- Сақтандыру және зейнетақымен қамсыздандыру: жұмыс iстеу тәжiрибесi мен тәжiрибесi

- Сақтандыру және әлеуметтiк қамсыздандыру жүйесiнiң жай-күйi мен перспективалары

ZOOM КОНФЕРЕНЦИЯСЫНА ҚОСЫЛУ

Конференция сәйкестендірушісі: 847 2447 9870

Қатынау коды: 9996217

Конференция қорытындысы бойынша конференция материалдарының жинағы жарияланады (pdf форматында).

Мақала мәтінінің электрондық нұсқасы (файл атауы: бірінші автордың тегі _ бап; (мысалы: Әлжанова _ бап); рецензияны (ғылым докторы, ғылым кандидаты немесе доктор PhD сканерленген түрде (jpg, pdf форматы), мәтіннің түпнұсқалығы кемінде 70% антиплагиаттың скриншотын.

мына сілтеме бойынша 2023 жылғы 1 қарашаға дейінгі мерзімде форманы бекітуді және толтыруды сұраймыз.

Ұйымдастырушылар: Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті, «Бизнес және қызметтер» кафедрасы

Адрес оргкомитета: 020000, Республика Казахстан, Акмолинская обл., г. Кокшетау, ул. Абая 76

E-mail: maral.1978@mail.ru