Жас ғалымдар мен студенттер кеңесіЖас ғалымдар кеңесі (бұдан әрі – СМУ) қоғамдық бірлестік болып табылады және 35 жасқа толмаған және мүдделер ортақтығы негізінде ғылыми қызметпен айналысатын университеттің білім алушыларының, оқытушылары мен ғылыми қызметкерлерінің өкілдерінен құралады.

Кеңес өз қызметін жылдық жұмыс жоспары негізінде жүзеге асырады. Бір жылдағы жұмыс нәтижелері бойынша СМУ есеп дайындайды және оны ҒТК жалпы жиналысында, университеттің Ғылыми кеңесінде баяндайды.

СМЖ негізгі міндеттері:

Кеңес төрағасы жас ғалымдар: Есенжолов Бауыржан Хайрденұлы, - PhD, тау-кен дело, Құрылыс және экология кафедрасы профессорының ассистенті;

Байланыс деректері: +7 747 144 1727

Хатшы: Искакова Гүлгүл Жеңісқызы, магистр, Әлеуметтік және жас ерекшелік педагогикасы кафедрасының лекторы, gulguliskakova@shokan.edu.kz

Байланыс деректері: +7 747 184 0030