05.02.2024ж. Upgrade орталығы өзінің жаңа "Эмоционалды интеллект" курсын бастады.

Ualikhanov University түлектері курстың сабақтарына тегін қатысады.Эмоционалды интеллект - табысты қарым-қатынастың, көшбасшылықтың және жеке дамудың кілті.

Қазіргі әлемде эмоцияларыңызды тиімді басқара білу және айналаңыздағы адамдардың сезімдерін түсіну маңызды бола түсуде. Біздің эмоционалды интеллект бойынша сарапшы оқытушылар өз білімдері мен практикалық тәжірибелерімен бөлісуге дайын.

Біздің тыңдаушылар курс негізінде келесі дағдыларды игереді:

1 өзін-өзі реттеу және эмоцияларды бақылау дағдыларын дамытуды;

2 басқалармен қарым-қатынасты жақсартуды;

3 тиімді көшбасшылар мен команда ойыншылары болуды.

Эмоционалды сауаттылықты жақсарту және айналаңызда қолайлы атмосфера құру мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!

Құрметті Ualikhanov University түлектері, курсқа бүгін жазылыңыз және Upgrade орталығымен эмоционалды табысқа жету жолыңызды бастаңыз!