Ірі әлеуметтік әріптестер арасында білім беру бағдарламаларын әзірлеуге жәнекәсіптік практикаларды өткізуге, түлектерді жұмысқа орналастыруға жәнеоқытушылардың тағылымдамаларын өткізуге белсенді қатысатын кәсіпорындар менұйымдарды атап өту керек. Бұл - "Еуразиялық банк" АҚ, No5 "Тандау" көпсалалыгимназиясы, "Агрострой" ЖК.Университет ректоры М.К. Сырлыбаев колледж өміріне белсенді қатысқаныүшін "Еуразиялық банк" АҚ директоры Жанар Бүркітбайқызы Шаймергенованы, No5"Тандау" көпсалалы гимназиясының директоры, Ш.Уәлиханов атындағы КУ түлегіҚуаныш Сағидуллқызы Ибраеваны, "Агрострой" ЖК басшысы, университетіміздіңтүлегі Сергей Васильевич Швецовты Uakikhanov university алғыс хаттары менмерейтойлық медалімен марапаттады.Өз кезегінде Швецов С.В. ректор М. К. Сырлыбаевқа марапатқа ие болғаныүшін алғысын білдіріп, 2 жыл бойы "Агростройда" практикадан өтіп жүрген,жауапкершілікті, мақсатқа ұмтылуды және кәсіби тәжірибе алуға ниет білдіргенстуденттерді атап өтті, ол өз атынан студенттер Зорин Алексей Сергеевич пенАманжолов Олжас Мұхамедрахимовичке алғыс хаттар табыс етті.