18 қаңтар Ualikhanov University маңызды қонақ - облыстың жаңа әкімі Марат Мұратұлымен кездесті.

Бұл сапар Марат Мұратұлы үшін әкім лауазымына тағайындалғаннан бері бірінші болды.Кездесу барысында университет өкілдері әкімді университеттің негізгі құрылымдарымен таныстырды.

Сапар барысында әкім жоғары медицина мектебінің зертханасына барып, жаңа жатақхана құрылысының барысын қарап өтті.Медицина саласындағы озық зерттеулерді ұсынған Медицина жоғары мектебінің зертханасына баруға ерекше назар аударылды.

Біз Марат Мұратұлына университетке келгеніне және қызығушылық танытқаны үшін алғыс айтамыз. Бұл кездесу білім және ғылым саласындағы одан әрі ынтымақтастық пен бірлескен жобалардың бастапқы нүктесі болатынына сенімдіміз.