2023 жылғы 22 қыркүйек күні Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінде құрылған 8D023 "Тіл және әдебиет" дайындық бағыты бойынша диссертациялық кеңесте «6D020500 – Филология» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Мукашева Акбота Омиржановнаның «Саяси дискурс идеологемаларын когнитивті-дискурсивті талдау бойынша қазақстандықтардың қоғамдық санасының құндылықтар парадигмасы» тақырыбындағы диссертациясының қорғауы сәтті өтті.

Диссертация Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің «Жалпы тіл білімі және әдебиет» кафедрасында орындалды.

Ғылыми кеңесшілері:Жакупова Айгүл Досжанқызы – филология ғылымдарының докторы, профессор, Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті» КеАҚ, Ғылыми жұмыс және өңірмен өзара әрекеттесу жөніндегі проректоры;

Юрина Елена Андреевна – филология ғылымдарының докторы, А.С.Пушкин атындағы Мемлекеттік орыс тілі институты (Ресей, Мәскеу қ.), жалпы және орыс тіл білімі кафедрасының профессоры.

6D020500 - Филология» мамандығының докторанты Мукашева Акбота Омиржановнаны диссертациясының сәтті қорғалуымен құттықтаймыз!