Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің бизнес-инкубаторы 2019 жылдан бастап жұмыс істейді. Басында жалғыз "Startup Академиясы" бағдарламасы іске қосылды, ол университет студенттері мен қызметкерлерін "StartUp Project" конкурсына қатысуға дайындау үшін ғана жұмыс істеген, ал 2021 жылдан бастап коворкинг, питч және демалыс аймағы бар бизнес-инкубатордың қызметіне жағдай жасалған.2024 жылдың 1 ақпанында инкубатор бизнесінің 7-ші маусымы басталды!Ұйымдастырушылық іс-шарада университеттің студенттері мен қызметкерлеріне, сондай-ақ кездесудің үшінші тарап қатысушыларына пайдалануға болатын барлық ресурстар туралы ақпарат берілді. Ұсынылған бағдарламалар бойынша бөлінді, барлығына ыңғайлы кесте мен уақытты келісілді. Бұл күні бірнеше бірегей отбасылық жобаларды іске қосқан және қызмет көрсету мәдениетін ғана емес, сонымен қатар қалада кәсіпкерлік мәдениетті де белсенді дамытқан Көкшетау қаласының табысты кәсіпкері (Тhe BEZE, Friends) Алсина Халикова қонақ ретінде шақырылды. Стартап-жобалардың жаңа ағымына сәттілік тілейміз!