Бірінші мамырда атап өтілетін Қазақстан халқының бірлігі күні - еліміздегі ең жарқын және сүйікті мерекелердің бірі. Бұл достық, өзара түсіністік және қоғамдастық мерекесі 1995 жылы құрылған және содан бері біздің еліміздегі толеранттылықтың, бейбітшілік пен келісімнің символы болды. Қазақстанда бір шаңырақ астында 130-дан астам этнос өкілдері бірге тұрады. Біздің үлкен ортақ үйіміздің – Қазақстан Республикасының бұл шынайы байлығы мен амандығы тек бірлік пен өзара құрметпен туады.

Бүгін Ualikhanov University– де "Бірлік-бақыт бастауы"атты мерекелік концерт өтті. Бірінші проректор Байтұқ Ғалым Симбекұлы құттықтау сөз сөйледі. Қонақтарға университеттің шығармашылық және талантты студенттері қатысқан концерттік бағдарлама ұсынылды.

Біздің елде әр үй үйлесімділік пен жылулыққа толы болсын! Сіздің отбасыларыңызда бақыт пен өркендеу өмір сүрсін! Қазақстан халқының бірлігі мерекесімен!