Индонезиядан келген қонақтар Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінде болып, келешегі зор салалардағы ықтимал перспективалық ынтымақтастықты талқылады.

Кездесуге Widya gama gama mahakam Samarinda университетінің проректоры-профессор Абрайн, Сидоарджо университетінің Muhammadiyah орталығының жетекшісі-Тазил Мултазам, Silkroad зерттеу желісінің тең төрағасы-Бобур Собиров қатысты.

Әңгіме барысында тараптар бірқатар маңызды бағыттарды көздейтін өзара ынтымақтастық туралы келісті: қос диплом бағдарламаларын іске асыру шеңберіндегі ынтымақтастық; академиялық ұтқырлықты дамыту; Silkroad зерттеу желісіне қосылу шеңберінде ғылыми зерттеулер саласындағы күш-жігерді біріктіру; бірлескен Жарияланымдар және бірлескен жобаларды іске асыру; әлемдегі ғылыми журнал редакторларының ірі ұйымы Relawan Jurnal Indonesia бағдарламасы аясындағы ынтымақтастық.

Ualikhanov University Muhammadiyah University of Sidoarjo (Индонезия) университетімен, сондай-ақ Widya University of gama Mahakam Samarinda (Индонезия) университетімен ынтымақтастық туралы үшжақты келісімге қол қойды.

Осы келісімдердің нәтижесінде барлық тараптар олардың өзара әрекеттесуі мен одан әрі ынтымақтастығы одан да нәтижелі және шабыттандыратынына сенімді.