IMMAF, халықаралық аралас жекпе-жек ұйымы 2013 жылы басталып, ММА-ның әуесқой нұсқасын дамытудың нақты қозғалтқышына айналды. UFC-ң әйгілі промоутері бастаған бұл платформа жаңа жұлдыздар мен таланттардың тірегі болды.

Ualikhanov University 3 курс студенті Матильда Бачурина Тиранда өткен IMMAF әлем чемпионатында өнер көрсетіп, қола медальмен үшінші орынға ие болды. Мексикалық қарсыласымен алғашқы жекпе-жегінде ол барлық үш раундты өткізіп, бірауыздан төрешілер шешімімен жеңіске жетті.Бұған дейін спортшы ММА жастар арасындағы әлем чемпионатында алтын медаль жеңіп алған болатын.

Матильданың әлем чемпионатында өнер көрсетуі оның рухын, спорттық шеберлігі мен шешімділігін көрсетті. Біз Матильдаға болашақ жарыстарда сәттілік тілейміз, ал Ualikhanov University оны әлемдік аренада көрсетуді мақтан тұтады.