Жазыңыз және жіберіңіз...Кейде ішіндегі нәрсені білдіру өте маңызды.

Біздің университеттің әрбір студентіне мені жаңа дағдыларды үйренуге, жаңа қызықсыз емес тәсілдерді қолдануға шабыттандырғаныңыз үшін алғыс айтамын сіз бәріңіз ерекше және кереметсіз!

Мен бұл идеяны тиктоктан көріп, шабыттандым.7500 студенттің барлығы менің кабинетіме консультацияға бара алмайтынын немесе менің тренингтеріме қатыса алмайтынын білемін. Әркімнің өз себептері бар: сенімсіздік, психологпен жұмыс тәжірибесі жоқ, "сыныптастар не ойлайды?"

деген қорқыныш және т. б. Сондықтан, терең жасырын нәрсені білдірудің бұл әдісі өз көрінісін табатын ешкім жоқ деп үміттенемін. Және бұл сізге оңайырақ болады. Барлық жазбалар анонимді, олардың аттарын жазудың қажеті жоқ!

Мен кездейсоқ жәшіктен жазбаларды таңдап, жазбалардан мәтіндері бар бейнелерді орнатамын. Кейін менің парақшаларымда тикток пен Интаграмға Жамал Шонатаевты жарияланады.

Не үшін? Көптеген адамдар ұқсас жағдайды көріп, олардың жалғыз емес екенін түсінуі үшін. Бұл кез-келген адамда болуы мүмкін, демек, әрқашан шығудың жолы бар!Сонымен, қорапты орналастыру орны-негізгі ғимараттың фойесінде.

Орналастыру уақыты 14 сәуірден бастап екі күнге созылады, сонда сіздің белсенділігіңіз қаншалықты болатынын көреміз. Бұл бірінші тақта. Мұндай тақтайшалар әр түрлі сұрақтар сериясы болады. Егер сізге идея ұнаса, қатысыңыз!Жамал Шонатаевтың беттерін қадағалаңыз] жылы тикток және Instagram, мүмкін сіздің жазбаңыз бейнеде оқылатын шығар.

Есіңізде болсын, сіз бірегейсіз / - а! Сен сүйесің / - а! Сізге керек / - А!

Сіздің психологыңыз, Жамал Шонатаева602 каб, ч. корпус