Құрметті білім алушылар. Ш. Уәлиханова!2024 жылға арналған сыртқы академиялық ұтқырлық шеңберінде шетелге оқуға жіберу үшін құжаттарды қабылдау жүзеге асырылады.

Құжаттарды қабылдаудың соңғы мерзімі: 2024 жылдың 20 ақпанына дейін

Үміткерлер шетелде оқуға арналған конкурсқа қатысу үшін келесі құжаттарды ұсынады:

1) Қазақстан Республикасы азаматының паспорты;2) медициналық анықтама (шетелге шығушы үшін);3) Білім туралы құжаттар: ағымдағы үлгерім туралы транскрипт;4) шет тілін меңгеру деңгейін растайтын құжат;5) үміткердің ата-аналарының, қамқоршыларының, заңды өкілдерінің жазбаша келісімі;6) студент отбасының көп балалы екенін растау үшін отбасы құрамы туралы құжат;7) студентте ата-анасының жоқтығын растайтын құжат (жетімдерге немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттерге жататын студенттер санаты үшін (бар болса);😎 студенттің мүгедектігін растайтын құжат9) фото 3*4 (4 дана)Сондай-ақ:* шетелге шығатын азаматтың сауалнамасы* білім алушының өтініші* ұсыныс хат* Жеке оқу жоспары* грант туралы куәлік немесе оқу ақысын төлеу туралы шарт.Сауалнамалар мен өтініштердің нысандарын, құжаттарды рәсімдеу мысалдарын және қосымша ақпаратты сайттан таба аласыз www.global.shokan.edu.kz (сыртқы академиялық ұтқырлық). Құжаттар онлайн, сайтта академиялық ұтқырлық - құжаттарды онлайн беру бөлімінде қабылданады.ҰБТ халықаралық ынтымақтастық бөлімі. Ш. Уәлиханова (бас ғимарат, 212 кабинет, 09.00-18.00, тел.: 72-11-22).