Университеттегі оқу процесі-бұл кәсіби қалыптасудың алғашқы кезеңі ғана. Жылдам өзгеретін әлем білім мен дағдыларды үнемі жаңартып отыруды талап етеді. Осыған байланысты, Ualikhanov University Upgrade орталығын мақтанышпен ұсынады. Upgrade орталығы түлектерге өз дағдыларын жетілдіруге және өзінің кәсіби саласында алдыңғы қатарда қалуға көмектесу үшін арнайы құрылған инновациялық кеңістік.

Upgrade орталығының мақсаты - Ualikhanov University түлектеріне заманауи еңбек нарығының талаптарына сәтті бейімделуге мүмкіндік беретін заманауи технологияларға, оқыту ресурстарына және сараптамалық тәжірибеге қол жеткізуді қамтамасыз ету. Сонымен қатар түлектер әріптестерімен тәжірибе алмасып, қолдау мен шабыт алатын бірегей қауымдастық құруға тырысамыз.