"Woosong University-де" Smart Marketing In the digital Age " курсынан өту маған университетте игерген білімімді бекітуге, сондай-ақ менің білім беру бағдарламам бойынша қосымша білім мен пайдалы ақпарат алуға мүмкіндік берді. "Smart Marketing In the digital Age" курсын оқыту арқылы мен Қытайдан, Вьетнамнан, Кореядан, Малайзиядан келген студенттермен таныстым, бұл маған шетелдік студенттермен қарым-қатынас пен білім алмасудың құнды тәжірибесін алуға мүмкіндік берді. Шетелдік университетте оқуға мүмкіндік бергені үшін университетке алғысымды білдіремін және университеттің көптеген басқа студенттері де болашақта әлемнің үздік жоғары оқу орындарында оқыту дәстүрін қалай жалғастыра алады, тиісінше өз құзыреттерін дамытып, арттыра алады деп үміттенемін". Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау Университетінің бизнес және қызметтер кафедрасының 4 курс студенті Сәрсембаев Дильнара (ФНр202) өз әсерлерімен және тілектерімен бөліседі. Сондай-ақ, Дильнара Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті Оңтүстік Кореяның WOOSONG University университетімен студенттердің академиялық ұтқырлығы туралы онлайн форматта уағдаласқанын және осы Шарттың арқасында шетелдік ЖОО ағылшын тілін меңгерген бизнес және қызметтер кафедрасының білім беру бағдарламалары бойынша оқитын бес студентке "Smart Marketing"курсын оқуға мүмкіндік беретінін хабарлады.