Бүгін Ш.Уәлиханов университеті Аумақтық сайлау комиссиясының қолдауымен қызықты қалалық пікірсайыс турнирін өткізді. Студенттер мен оқушылар заманауи саясат мәселелеріне өзінің тапқыр және логикалық көзқарасын көрсете отырып, “Таңдау еркіндігі. Үміткер. Құқықтар. Адалдық “ тақырыптарын белсенді талқылады.

Дебат екі тілде өткізілді.Іс-шараның мақсаты - жастардың азаматтық сана-сезімін дамыту, ел тағдырына ортақтастық сезімді және оның болашағы үшін жауапкершілікті тәрбиелеу, патриотизмді қалыптастыру, әлеуметтік және шығармашылық белсенділікті арттыру, сондай-ақ университетте пікірталас қозғалысының дамуын қолдау.

Турнирдің барлық қатысушыларын және ұйымдастырушыларын іс-шараның сәтті өтуімен құттықтаймыз!