Бүгін Ualikhanov University-ы құрметті қонақ - қалалық мәслихат депутаты Рүстем Эрикұлы Туржановты қарсы алды. Бұл кездесу болашақтағы ынтымақтастық пен бірлескен бастамаларды талқылауға бағытталған маңызды оқиға болды.

Қазіргі уақытта "ЭнергоПромКомпани" ЖШС бас директоры, "ЭнергоПромТехно" ЖШС директоры және "Бука" ЖШС құрылыс фирмасының қаржы директоры қызметін атқаратын Рүстем Эрикович университет студенттеріне оның табысты кәсіпорындарында тәжірибеден өтуге бірегей мүмкіндік ұсынды.

Бұл саладағы нақты тәжірибеге қол тигізу мүмкіндігі ғана емес, сонымен қатар өз ісінің маманынан құнды білім алу мүмкіндігі.

Сонымен қатар, Рүстем Эрикович студенттерге кәсіби амбицияларын шындыққа айналдыруға мүмкіндік бере отырып, жұмысқа орналасу мәселелерінде белсенді қолдау көрсетуге уәде берді.

Бұл кездесу білім беруді дамыту саласында өз жемісін бере алатын ұзақ мерзімді және жемісті серіктестіктің бастамасы болады деп үміттенеміз.