Бүгін Ualikhanov University өзінің танымал түлегі, "Қолданбалы этносаяси зерттеулер институтының" директоры Талғат Бегімұлы Қалиевті қарсы алды.

Қонақ дәріске университет ректоры, проректорлар, профессор-оқытушылар құрамы мен студенттер қатысты.

Талғат Бегімұлы өз сөзінде адамның жалпы психологиясы, сыни тұрғыдан ойлаудың маңыздылығы, бүгінгі жастардың неге оқу қиынға соғатыны, мидың қалай жұмыс істейтіні және тағы басқа мәселелерге тоқталды.

Дәріс соңында Талғат Бегімұлына Ш.Уәлиханова атындағы Көкшетау университетінің "Құрметті профессоры" атағы берілді, ал профессордың мантиясын университет ректоры Марат Сырлыбаев табыстады.

Бұл елдегі ең танымал саясаттанушылардың бірінен құнды білім мен шабыт алудың тамаша мүмкіндігі болды. Қатысушылар қызықтырған сұрақтарын қойып, Талғат Бегімұлымен өзекті тақырыптарды талқылай алды.