Ағымдағы жылдың 23 қарашасында Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің дәстүрлі "StartUp Progect" стартап-жобалар конкурсының бірінші кезеңі өтті.

Жартылай финалда қатысушылар конкурстың финалына өту үшін жарысты, оның жеңімпаздары университеттен өз бизнесін дамытуға грант алады.Жобалар питчисіне келесі жобалар қатысты:

− Daylight. Креативті және бей-жай емес тұлғаларды қолдау платформасы (негізін қалаушылар: Алексеенко Александр, Стяжкин Кирилл)

− StarWay "Қасбеттерді безендіру бойынша қызметтер орталығы" (жетекші: Сарсенбаева Мерейім, қатысушылар: Тасжанова Дарина, Макишев Батыр)

− New Shoqan. Брендтік киімнің интернет-дүкені (негізін қалаушы - Саттаров Бағлан, қатысушы - Екребай Қарақат)

− ModernBox. Қаптама өндірісі (тең құрылтайшылар: Арман Ерсұлтан, Серіков Темірла)

− «Жана ұрпак». Мектеп бизнесі инкубаторы (Орынбасар Ақжан)

Бизнес-инкубаторда оқу барысында және питчке дайындық кезінде студенттер бір-бірімен танысып, тіпті өздерінің әлеуетті бәсекелестеріне көмек көрсетсе де, жартылай финалда өздерінің жинақталған өмірлік тәжірибесі мен жинақталған арсеналын пайдалана отырып, табандылықпен жарысты.

Құзыретті қазылар алқасында университеттің қолдауына ие болған және жобаларды іске асырған стартап-жобалардың негізін қалаушылар, сондай-ақ кәсіпкерлер мен университет институттары мен мектептерінің өкілдері болды.

Конкурстың бірінші кезеңінің қорытындысы бойынша барлық жобалар финалға өту үшін қажетті балл жинады.Студенттерімізді оң

нәтижемен құттықтаймыз және конкурстың соңғы кезеңінде сәттілік тілейміз!