Бүгін университетке Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты Айна Ермекқызы Мусралимова келді. Оның сапары қала мен облыстың әртүрлі мекемелерінің психологтары үшін маңызды да қажетті болды.

Қонақтар қатарында облыстық психикалық денсаулық орталығы директорының міндетін атқарушы А.А.Высоцкий болды.Кездесу барысында қоғамымыздың әл-ауқатына әсер ететін психологиялық қызметтің өзекті мәселелері талқыланды.Айна Ермекқызы психологиялық қызметті дамытудың маңыздылығын және оның қазіргі әлемдегі азаматтарды қолдаудағы рөлін атап өтті.

Ол біздің өңірде психологиялық қызметтер мен ресурстарды дамыту үшін қолайлы жағдайлар жасауға терең қызығушылық танытты.

Александр Анатольевич өзінің тәжірибесімен және психологиялық қызметті дамытудың өзекті бағыттары туралы көзқарасымен бөлісті. Талқылау барысында мемлекет тарапынан назар аударуды және жәрдемдесуді талап ететін негізгі аспектілер анықталды.

Бұл кездесу біздің қоғамның психологиялық денсаулығын нығайту саласындағы идеялармен, тәжірибелермен және іс-қимыл жоспарларымен алмасу үшін тамаша алаңға айналды. Ш. Уәлиханов атындағы университеті қонақтарға біздің өңірдің психологиялық әл-ауқатын қолдауға қосқан үлесі үшін алғыс білдіріп, болашақта жемісті ынтымақтастыққа жол ашады.