Бүгін белгілі ғалым, профессор, ҚР Ұлттық Инженерлік академиясының академигі, академик Жолдасбеков атындағы медаль, "Қазақстан ғылымының дамуына қосқан үлесі үшін" төсбелгісінің, ҚР Білім және ғылым министрлігі Мемлекеттік гранттарының және "Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы" атағының иегері Қайролла Жамбайұлы Байшағиров 75 жылдығына орай Ualikhanov University "Айрықша еңбегі үшін" төсбелгісімен және ректордың Алғыс хатымен марапатталды. Біздің ғалым-өнертапқыштың жасыл энергетика саласындағы жаңа зерттеулері, қызықты жобалары мен өнертабыстары жарты ғасырға жуық уақыт бойы отандық ғылымның дамуына өз үлесін қосып, ғалымдардың Қазақстанда ғана емес, одан тыс жерлерде де кең қызығушылығын тудырды.

Сондай-ақ бүгін Михаил Васильевич Симакин «Уәлиханов атындағы университет Дамуын қосқан үлесі үшін» 1-дәрежелі медалімен марапатталды. Ол физика-математика ғылымдарының кандидаты, доцент. Ғылыми-әдістемелік еңбектерінің арқасында университетімізде академик профессор болды және Білім және ғылым министрлігінен «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағын беру жөніндегі комиссияларға бірнеше рет шақырылды, сонымен қатар физика пәні бойынша мектеп оқулықтарының сарапшысы болды және магистранттардың жетекшісі.Шын жүректен құттықтауымызды білдіреміз.

Сіздің білім мен ғылымның дамуына қосқан үлесіңіз шексіз алғысқа лайық.