Бүгін 1 наурыз Алғыс айту күнін мерекелеу аясында біз Ш. Уәлиханов атындағы университеттің жалпы тіл білімі және әдебиет, сондай-ақ тарих, география және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедралары ұйымдастырған, КММ-нің" Қоғамдық келісім " ұйымымен бірлесе отырып, тамаша іс-шара-дөңгелек үстел өткізілді.

Іс-шараның мақсаты студенттердің бойында отансүйгіштік, толеранттылық, достық пен бір-біріне деген құрмет сезімін ояту, еліміздегі ұлтаралық келісімді нығайту болды.Талқылауда бізді ұлт ретінде біріктіретін тарихымыздың, мәдениетіміздің және салт-дәстүріміздің маңызды аспектілері қозғалды.

Сондай-ақ, Ақмола облысының мемлекеттік мұрағатына және оның директоры Темірбек Бүркітбайұлына университетпен құнды ынтымақтастығы үшін ерекше алғысымызды білдіргіміз келді. Осы ынтымақтастықты ескеріп, ректор атынан «Алғыс хат» сыйлығымен марапатталды. Сонымен қатар ҚММ талдау және мониторинг бөлімінің басшысы Әділ Қаратайұлы қатысты.

Біздің әртүрлі ұлт өкілдерінен тұратын студенттеріміз өз ұлттарының Қазақстан жеріне қалай жер аударылғаны туралы әңгімеледі, бұл бір-бірімізді және айырмашылықтарды жақсы түсінуге және құрметтеуге, сондай-ақ ортақ өткеніміз бен болашағымызды бағалауға мүмкіндік берді.