Бүгін Ualikhanov University-де аграрлық-техникалық институт пен бизнес және құқық Жоғары мектебінің студенттері үшін бос орындар жәрмеңкесі ұйымдастырылды.Жәрмеңке қатысушыларына Ш. Уәлиханов атындағы ҚМУ бірінші проректоры Байтұқ Ғалым Симбекұлы құттықтау сөз сөйледі.Ұйымдармен және жұмыс берушілермен танысу үшін қазіргі еңбек нарығының өзекті мәселелері бойынша алмасу алаңы өтті. Іс-шараға біздің тұрақты серіктестеріміз: "AltyntauKokshetau"; "Тынысс" "Степногор подшипник зауыты" БПК; "Eurasia Group Kazakhstan" "Қазақстанның астық консорциумы"; "FirstBankJusan"; "Еуразиялық банк", біздің студенттер өндірістік практикадан өткен кәсіпорындар қатысты. Бүгінгі таңда 42 компания өз кәсіпорындарын түлектерімізбен кадрлармен толықтыруға дайын . Біздің жәрмеңкеге алғаш рет қатысады: Макинск құс фабрикасы; "Rixos – Borovoe" қонақ үйі; "Discovery-Borovoe", олармен одан әрі ынтымақтастық жоспарлануда. Көкшетау қаласының "Халықты жұмыспен қамту орталығы" КММ өкілдері:г.Б. Татембаева; Бекбергенова.А. "Жастар практикасы бағдарламасы; бірінші жұмыс орны"ақпаратын берді.Бүгін студенттерге қызықты жұмысқа шақыру алуға мүмкіндік туды. Сіз шынымен не істегіңіз келетінін таңдауыңыз керек. Ең бастысы-бірінші қадамды жасау. Жұмыс берушілер әрқашан өз білімдерін іс жүзінде қолдана алатын және бөтен емес дамыған құзыреттерге ие үміткерлерді бағалайды: 1.Кешенді міндеттерді шешу. 2. Сыни тұрғыдан ойлау. 3. Шығармашылық. 4. Басқарушылық таланттар. 5.Эмоционалды интеллект. 6. Ойлау және шешім қабылдау қабілеті. 8.Келіссөздер жүргізу дағдылары. Екі күн бойы бізбен бірге болған еріктілерге ерекше алғыс айтамыз : Тургунова Дана, Алдабергенова Жаннет –ПиП; Каримова Амина, Каиржанова Ажаргуль- Англ.яз; Абдіқалиқызы Ақерке ДОВ; Сансызбай Нарқыз СПС; Құрман Махаббат-Биология.

Біздің түлектерімізге табысты жұмысқа орналасуды тілейміз!