Бүгін Ualikhanov University-де жастар саясаты департаментінің қолдауымен Ақмола облысы прокуратурасының жедел-іздестіру қызметі басқармасының аға прокуроры Серік Төлебекұлы Жұмақаевтың ақпараттық дәрісі өтті.

Дәріс синтетикалық препараттардың өзекті және маңызды тақырыбына, олардың қоғамға әсері және осы мәселемен күресу әдістеріне арналды. Сарсен Темірханұлы қазіргі синтетикалық заттардың ерекшеліктері, олардың қауіптілігі және жас ұрпаққа қалай әсер ететіндігі туралы айтып, есірткінің заңсыз айналымына қарсы күрес саласындағы білімі мен тәжірибесімен бөлісті.

Мұндай іс-шаралар қоғамды есірткі мәселесі туралы оқытуда шешуші рөл атқаратынын және жастардың салауатты ойлау тәсілін қалыптастыруға ықпал ететінін атап өту маңызды. Осындай дәрістер арқылы студенттер ақпараттандырылады және қоғамда есірткінің таралуына қарсы күресті насихаттай отырып, өз өмірлерінде саналы шешімдер қабылдай алады.​