Бүгін Ualikhanov University-е мемлекеттік грант (Серпин,ауылдық квота, жалпы грант) бойынша білім алатын жас мамандар мен философия докторларын (PhD) еңбекпен міндетті өтеу туралы ереженітүсіндіру бойынша кездесу өтті. Іс-шара спикері А. Серікқали мемлекеттікгрант бойынша оқуды аяқтайтын түлектер үшін көзделген жұмыс істеушарттары, мерзімдері мен ерекшеліктері туралы егжей-тегжейлі айтып берді.Студенттер елдің әртүрлі аймақтарына жұмысқа орналасу мүмкіндіктері,бөлу механизмдері, сондай-ақ жас мамандардың мемлекет алдындағыміндеттемелерін қалай орындай алатындығы туралы білді.Іс-шараны университеттің Мансап және жұмысқа орналастыруорталығының қолдауымен "Қаржы орталығы" АҚ ұйымдастырды. Кездесудокторлар (PhD), магистранттар, бакалавриат білім алушылары арасындаүлкен қызығушылық тудырды, олардың көпшілігі болашақ кәсіби қызметінебайланысты қызықты сұрақтарға жауап алды.