Бүгін Ш. Уәлиханов университетінде студенттер күніне орай, нағыз студенттік таланттар фестивалі өтті!Педагогикалық институттың студенттері бірегей форматты-кафедралар батлын ұсынды. Онда әр кафедра өзінің үздік шығармашылық дағдыларын көрсетті. Әндер, билер, театр нөмірлері мен музыкалық аспаптар ойналды. Бірақ шығармашылық назарда ғана емес, студенттер концертке ерекше сүйкімділік қосып, өздерінің өткір ақыл-ойлары мен ерекше идеяларын көрсетті.Бұл қызықты шайқастың жеңімпаздары қазақ тілі және әдебиет кафедрасы болды. Өздерін жарқын және ерекше қойылымымен көрермендердің жүрегін жаулап алды. Бұл кафедра тілді меңгеруді ғана емес, шабыттандыру мен көңіл көтеруді де қоса ала алды! Концерттің жеңімпаздары мен барлық қатысушыларды керемет шығармашылық мерекемен құттықтаймыз!

Бұл университеттің әр студенті үшін есте қалатын қызықты кеш болды!Өткізілген мереке үшін педагогикалық институттың студенттік кеңесіне алғыс айтамыз!