• Бүгін әлемнің барлық университеттері QS Asia 2023 рейтингінің ресми нәтижелерін алды және бұл Ш.Уәлиханов атындағы университеттің осы беделді рейтингке қатысуының екінші тәжірибесі.
  • Университет QS Asia рейтингінде 651-700 диапазонында мақтанышпен орын алады және QS Central Asia рейтингінде 29-шы орын алады. Бұл нәтижелер біздің сапаға деген тұрақты ұмтылысымызды көрсетеді және жергілікті және әлемдік деңгейде білім беру мен зерттеуді дамытудағы негізгі рөлімізді растайды.
  • Біздің бәріміз бөлісетін және ұмтылатын ең жоғары мақсатымыз-Қазақстанды университеттердің әлемдік рейтингтерінде таныстыру. Біз Қазақстандағы білім беру мен зерттеу қызметінің сапасын растай отырып, университетімізді ғана емес, бүкіл елді біріктіретін жетістіктерімізді мақтан тұтамыз.
  • Біздің халықаралық рейтингтердегі жетістіктеріміз біздің дұрыс бағытта келе жатқанымызды және білім беру мен зерттеуде әлемдік стандарттарды ұстанатынымызды көрсетеді. Бұл нәтиже бүкіл университет қауымдастығының күш-жігерінің нәтижесі. Біз әлемдік білім беру кеңістігіне енуге белсенді ұмтыламыз және алға жылжуды жалғастырамыз.