Ualikhanov University Times Higher Education Impact Ranking 2023 әлемдік рейтингіндегі 110 елдің университеттері арасында топ-1000-ға кірді. Қазақстандық жоғары оқу орындарының ішінде Ualikhanov University үздік нәтижелерді көрсете отырып, топ-10 позициясына ие болды.

🔹 біздің университет осы рейтингке екінші жыл қатысады және биыл біздің университет БҰҰ-ның тұрақты дамуының барлық 17 мақсаты бойынша алғаш рет жарияланды.

🔹жекелеген көрсеткіштер бойынша біздің университетіміз де жетекші орынға ие болды:

- ТДМ-4 бойынша (сапалы білім беру) - университет өз позициясын жақсартты және 1304 қатысушы университеттердің ішінен 101-200 орын алды.

🔹Университеттің кезекті жетістігі - жоғары оқу орындарының беделді әлемдік рейтингтеріндегі жақсы көрсеткіштер-Ualikhanov University командасының үйлесімді жұмысының нәтижесі болып табылады.