Тәуелсіздік күні қарсаңында 2022 жылғы 09 желтоқсанда Достық үйінің базасында Ш.Уәлиханов атындағы КУ студенттері, ҚР ТЖМ М. Ғабдуллин атындағы АҚА курсанттары және Көкшетау қаласының №2 орта мектеп-лицейінің 10-шы сынып оқушылары Ақмола облыстық мәслихатының депутаты Умар Файзудинович Шоназаровпен кездесу өткізді.

Кездесу жастарға патриоттық тәрбиенің бір-бірімен тығыз байланысты екі бағыты – азаматтық-патриоттық және әскери-патриоттық тәрбие беруге арналды. Азаматтық-патриоттық бағыттың міндеті – жас буында өзін-өзі жүзеге асырудың көптеген мүмкіндіктері аясында – дәрігер, мұғалім, өндірісте рационализатор, өз ісінің шебері болуға, табысты адамдар мысалында толеранттылық принциптерін жүзеге асыруға тәрбиелеу болып табылады.

Диалог форматында ұйымдастырылған кездесу достық жағдайда өтті. Кездесу барысында студенттер мен курсанттар кездесу тақырыбына шынайы қызығушылық танытып, қызықты тақырыптарға белсенді сұрақтар қойып, бірден Омар Файзудиновичтен толық жауаптар ала алды.

Кездесуге қатысушылар бұл іс-шараның маңыздылығын атап өтті, өйткені табысты адамдардың тәжірибесі өскелең ұрпақ үшін үлгі болып табылады. Кездесу естелік фотосуретпен және Достық үйінде экскурсиямен аяқталды.