Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі ұйымдастырған жыл сайынғы конкурс аясында Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің инженерлік технологиялар және көлік кафедрасы профессорының ассистенті қызметін атқаратын Алма Шунекеева "ЖОО-ның үздік оқытушысы-2023" атанды. Бұл атақ Алма Шунекееваның кәсібилігінің жоғары деңгейін ғана емес, сонымен қатар оның Ақмола облысында сапалы білім беруді дамытуға қосқан елеулі үлесін растап, өңірдің еліміздің жетекші жоғары оқу орындарымен бәсекелесе алатынын көрсетті.

Философия докторы (PhD) және профессордың ассистенті Алма Шунекеева инженерлік технологиялар және көлік саласындағы жетістіктерімен ерекшеленеді. Әріптестері оның жұмыста көрсеткен жан-жақтылығы мен кәсібилігін жоғары бағалайды. Алманың жетістігінің маңызды аспектісі - университеттің ғылыми өміріне белсенді қатысу және студенттерді ғылыми-зерттеу жұмыстарына бағыттау, бұл оның әр оқушының әлеуетін ашуға қабілетті тәлімгер ретіндегі рөлін көрсетеді.Ғылым және жоғары білім министрлігі өткізген "ЖОО-ның үздік оқытушысы-2023" республикалық конкурсы Қазақстанның 43 ЖОО-нан 150 үздік оқытушыны бөліп, олардың әрқайсысы үшін 6 миллион теңге көлемінде сыйақы мен төсбелгі көздеді.

Алма Шунекеева бұл жетістікке өзінің дәріс курстары мен студенттердің ғылыми жұмыстарын, сондай-ақ өзінің ғылыми жарияланымдарын, оқу құралдары мен курстарын ұсынып, 14 жылдан астам тәжірибесі бар саладағы сарапшы мәртебесін растай отырып үлес қосты.

Алма Шунекееваның "ЖОО-ның үздік оқытушысы-2023" деп танылуы студенттерді шабыттандырып, білім саласындағы жаңа жетістіктерге жетелеу қабілетін көрсетеді. Университет ЖОО-да сондай оқытушының болуын мақтан тұтады және оның болашақ мамандар мен зерттеушілерді даярлауға қосқан үлесін бағалайды.