Ualikhanov University-де студенттер мен оқушылар арасында “Қазақстан Республикасының сайлау жүйелері” тақырыбы бойынша олимпиада өткізілді.

Бұл ауқымды шара Көкшетау қалалық аумақтық сайлау комиссиясының белсенді қолдауымен сәтті өтті.Олимпиаданың мақсаты жас сайлаушылардың құқықтық мәдениетін арттыру және оларды демократиялық сайлау процесінің негіздерімен тереңірек таныстыру болды. Іс-шара, сонымен қатар, қатысушылардың сайлау құқықтарын тиімді жүзеге асыру үшін қажетті білімді, білікті және дағдыларды қалыптастыруға бағытталған.

Олимпиадаға университет студенттері ғана емес, сонымен қатар мектеп оқушылары да қатысты, бұл қоғамның сайлау жүйелерін зерттеуге деген қызығушылығының кең ауқымын көрсетеді. Аумақтық сайлау комиссиясы іс-шараны сәтті жүзеге асыруда шешуші рөл атқарды, бұл жастардың құқықтық мәдениетін дамытудағы маңызды қадам болды. Комиссияның кәсібилігі мен жоғары стандарттарға ұмтылуы арқасында олимпиада тек оқу алаңы ғана емес, сонымен қатар қатысушылар үшін маңызды оқиға болды. О

лимпиада нәтижелері жұма күні “Неке сарайында” жарияланады.Ұйымдастырушылар тобы барлық қатысушыларға құқықтық мәдениет пен азаматтық белсенділікті дамытуға қосқан үлесі үшін алғыс білдіреді.