23.12.2023 ж. Жоғары медицина мектебінің базасына Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі Саясат Нұрбек келді. Ол үшін ЖММ симуляциялық орталығына экскурсия жүргізілді. Оқытушылардың жетекшілігімен 4-5 курс студенттері жүрек қызметінің кенеттен тоқтауы, жедел тыныс алу жеткіліксіздігі, аяқ-қолдардың ашық сынуы және қан кету, тыныс алу жолдарының бітелуі, ЭКГ тіркеу дағдылары, Ультрадыбыстық диагностика, отоскопия, виртуалды медицина академиясы кезінде шұғыл көмек көрсетуді көрсетті. Сонымен қатар, ЖММ студенттері университеттің дәріс залында Саясат Нұрбек дәрісіне қатысып, ол жастармен Қазақстан контекстінде жасанды интеллекттің болашағы туралы өз көзқарастарымен бөлісті және жасанды интеллектті қоғамдық өмірдің әртүрлі аспектілеріне біріктіруге бағытталған негізгі зерттеу және білім беру жобаларын талқылады.