Ualikhanov University командасы 27-28 қараша аралығында Астанақаласында IT Халықаралық университеті өткізген жыл сайынғы 2023 инновациялық идеялар фестиваліне қатысты.ITFest – бұл Қазақстанда креативті қоғам құруға және цифрлық мемлекеттің жаңа шындықтарына көшуге ықпал ететін фестиваль.Shokan Тeam және QwertyCode атты студенттердің екі командасыменторлар мен цифрлық офицер және "Дайын шешімдер" секциясыныңқазылар алқасы құрамында өкіл болған О.С. Алмусаевтың жетекшілігімен "Кино және видео" және "Ақпараттық технологиялар" секциялары бойынша Хакатонға қатысты.Ualikhanov University командасы Хакатоннан үлкен тәжірибе алып,өткізу ережелерімен танысты, көптеген инновациялық жобаларды, көрмеаймақтарын көріп, танымал спикерлер мен медиа тұлғалардың өнерлерінтамашалады.Біз жобаларды жақсарту бойынша жұмысты жалғастырамыз.