Құрметті студенттер!

Уалиханов атындағы университетте психологиялық кеңес беру кабинеті жұмыс істейді. Мұнда сіз психологтан кәсіби психологиялық және кеңестік көмек ала аласыз.

Қандай сұрау бойынша көмек сұрай аламын?

• • Өз-өзіне сенімсіздік
  • • Өзін-өзі төмендете бағалауы
  • • Өзінен бас тарту (мысалы, адамның жеке қасиеттері немесе денесі)
  • • Қатты өзін-өзі сынға алу
  • • Ата-аналармен қарым-қатынастағы проблемалар (түсінбеушілік, қақтығыстар, қарым-қатынас кезіндегі жағымсыз эмоциялар, бөлімдегі Қарым-қатынастарды құру немесе сақтаудағы қиындықтар (адамдармен қарым-қатынаста қиындықтар, жанжалдар, ажырасулар)
  • • Мақсаттарыңызды, жоспарларыңызды және негізгі өмірлік мақсаттарыңызды жүзеге асырудағы қиындықтар
  • Трудности в реализации своих целей, планов, основных жизненных задач
  • • Өмірлік дағдарыстар (болып жатқан нәрсені түсінбеу, әрі қарай қайда көшу керек, өмірдің мәнін жоғалту)
  • • Тәжірибедегі зорлық-зомбылықтың салдары (психологиялық, физикалық немесе сексуалдық)
  • Шиеленіс жағдайы, мазасыздықтың күшеюі
  • • Депрессия, күйзеліс, апатия
  • • Басқа адамдардың бағасына, пікіріне, сезіміне тәуелділік
  • • Эмоционалдық проблемалар (өз сезімдерін дұрыс түсінбеу, эмоцияны білдіру қиындығы, өз сезімдерін басқара алмау, жиі эмоционалдық жарылыстар)
  • • Күйзеліс, өзін-өзі реттеу дағдыларын дамыту
  • • Өмірге қанағаттанбау және мағынасыздық сезімі
  • • Жалғыздық
  • • Өмір өтіп жатыр, бірақ онда ештеңе өзгермейді деген сезім
  • • Сіздің тілектеріңізді, эмоцияларыңызды, реакцияларыңызды және әрекеттеріңізді түсінбеу
  • • Кінә мен ұят сезімі
  • • Адамдарға «жоқ» деп айта алмау

… және тағы басқалар.

Қалай жазылу керек?

Егер сіз жеке консультацияға жазылғыңыз келсе, онда бұл туралы Whats App-қа жазыңыз

Сіз толықтай анонимді түрде тіркеле аласыз немесе сұрақ қоя аласыз.

Кеңес беру үшін қабылдау университеттің бас ғимараты, 6 қабат, 602 аудиторияда жүргізіледі.

Құрметпен, психологтар Алтын Манапова мен Айнаш Әбитаева