«Педагогика және психологии» кафедрасы (3 бірл.)

«Педагогика және психология»: қазақ және орыс тілдерінде оқытатын лектордың ассистенті, қазақ және орыс тілдерінде оқытатын лектор"Әлеуметтік және жас ерекшелігі педагогикасы"кафедрасы: (13 ед)

"Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу": профессор, қауымдастырылған профессор, лектор, лектордың көмекшісі

"Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі": профессор, қауымдастырылған профессор, лектор, лектордың көмекшісі

"Әлеуметтік педагогика": лектордың көмекшісі, лектор

"Жалпы тіл білімі және әдебиет" кафедрасы (4 бірл.)

"Неміс тілі" - профессор, қауымдастырылған профессор

"Ағылшын тілі": профессор, қауымдастырылған профессор«Ағылышын тілі және ОӘ» кафедрасы (3 бірл.)

«Шет тілі: екі шет тілі» ағылшын: лектор, қытай: лектор«Химия және биотехнологиялар» кафедрасы (2 бірл.)

«Химия»: қауымдастырылған профессор, лектор, лектор ассистенті, /оқыту тілі – қазақ, ағылшын, орыс «Құқық» кафедрасы (4 бірл.)

«Заңтану»: профессор, қауымдастырылған профессор, лектор «Шығармашылық және спорт» кафедрасы (1 бірл.)

«Дизайн»: лектор, лектор ассистенті «Ауыл шаруашылығы және биоресурстар» кафедрасы (2 бірл.)

«Орман ресурстары және орман шаруашылығы»- лектор, қауымдастырылған профессор"Тау-кен дела, құрылыс және экология" кафедрасы (4 бірл.)

"Тау-кен дело": қауымдастырылған профессор, оқытушы

"Құрылыс": қауымдастырылған профессор, оқытушы "Инженерлік технологиялар және көлік" кафедрасы (3 бірл.)

"Астықты сақтау және өңдеу технологиясы: асс.профессор, оқытушы

"Машина жасау": қауымдастырылған профессор, оқытушы

"Автомобиль көлігін пайдалану және жөндеу": қауымдастырылған профессор, оқытушы«Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» кафеедрасы (3 бірл.)

«Ақапараттық жүйелер», «АКТ» қауымдастырылған профессор, лектор «Математика, физика және информатика» кафедрасы (3 ед)

«Математика»: профессор , қауымдастырылған профессор

«Информатика»: лектор /ағылшын тілін білумен / лектордың көмекшісі / ағылшын тілін білумен Құжаттарды қабылдау мерзімі: жарияланған күннен бастап 25 күнҚажетті құжаттар тізімі:

Конкурсқа қатысушыларға қойылатын талаптар:

Құжаттар мына мекен-жай бойынша қабылданады: Көкшетау қ-сы, Абай к-сі, 76

Ш. Уәлиханов атындағы КУ, 121 каб. (кадрлар бөлімі)

Байланыс деректері:

zhibek-zekenovna@mail.ru