2018 жылғы 1-2 наурызда Ставрополь ГАУ базасында "Ауыл шаруашылығы мен ауылдық аумақтарды орнықты дамыту" халықаралық жобасын аяқтайтын үйлестіру кеңесі өтті.

Кеңес жұмысына Хоэнхайм университетінің (Германия), Қазақстан Республикасының үш ЖОО-ның өкілдері - А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ, С.Сейфуллин атындағы ҚАТУ, Ш.Уәлиханов атындағы КМУ, сондай-ақ Ресейдің алты аграрлық жоғары оқу орындарының ғалымдары - Тимирязев атындағы АШМ, БШХА, П.А.Столыпин атындағы ОмГАУ, МичГАУ, Новосібір және Ставрополь мемлекеттік аграрлық университеттері қатысты.

Новосибирск мемлекеттік аграрлық университетінде SARUD халықаралық жобасы бойынша өткізілген қорытынды конференция

Ш.Уәлиханов атындағы КМУ ғалымдары 2018 жылғы 3-7 мамыр аралығында Новосібір мемлекеттік аграрлық университетінде "Тұрақты ауыл шаруашылығы және ауылдық аумақтарды дамыту" (SARUD) халықаралық жобасы бойынша қорытынды конференцияға қатысты.

Ресей мемлекеттік аграрлық университеті - Қ.А.Тимирязев атындағы АШМ базасында биоэкономика бойынша өткізілген тренинг

2018 жылғы 16-17 мамырда Қ.А.Тимирязев атындағы АШМ Ресей мемлекеттік аграрлық университеті базасында Erasmus+ "Тұрақты ауыл шаруашылығы және ауылдық аумақтарды дамыту" (SARUD) бағдарламасының халықаралық жобасы аясында биоэкономика бойынша тренинг өтті.

Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің оқытушылары "Ауыл аумақтарын орнықты дамытудағы агротуризм" халықаралық конференциясына және тренингтерге қатысты

29 маусымнан - 3 шілде аралығында "В.Р.Филиппов атындағы Бурят МСХА" ФГБОУ базасында "(Бурятия, Ұлан-Уде қ.) Еуропалық одақтың "Тұрақты ауыл шаруашылығы және ауылдық аумақтарды дамыту" халықаралық жобасы шеңберінде 561969-ПОП-1-2015-1-DEEPPKA2-CBHE-JP" (SARUD) "Ауылдық аумақтарды тұрақты дамытудағы агротуризм" халықаралық конференциясы өтті.