Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті Ақмола облысы мен Қазақстан Республикасы мектептерінің 7-11 сынып оқушыларын "Мектеп және университет: IV ғылыми ынтымақтастықтың қырлары" ғылыми - практикалық конференциясына қатысуға шақырады.

ӨТЕТІН КҮНІ: 2023 жылғы 18 сәуір.

КОНФЕРЕНЦИЯНЫҢ БАСТАЛУЫ: 14: 00 сағ.

ӨТЕТІН ОРНЫ: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 76, Салтанат залы №1

КОНФЕРЕНЦИЯНЫҢ МАҚСАТЫ: Дарынды оқушыларды анықтау және олардың зерттеу дағдыларын қалыптастыру, сондай-ақ оқушылардың зияткерлік әлеуетін дамыту үшін "Мектеп-университет" ғылыми кеңістігін құру.

КОНФЕРЕНЦИЯНЫҢ ҒЫЛЫМИ БАҒЫТТАРЫ

Конференция келесі ғылыми бағыттар мен тиісті секциялар бойынша өткізіледі:

Тарих

Қазақ тілі мен әдебиеті

Орыс тілі және әдебиеті

Шет тілі

Жаһандық құзыреттер

Кәсіпкерлік және құқық

Дене шынықтыру

Дизайн және көркем еңбек

КОНФЕРЕНЦИЯҒА ҚАТЫСУШЫЛАРДЫ ТІРКЕУ

Конференцияға қатысушыларды тіркеу 2023 жылдың 20 наурызына дейін жүргізіледі https://forms.gle/8bihUUsBkRNaGvZy7