«Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Директорлар кеңесі, 020000, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 76, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 76 мекенжайында орналасқан «Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі проректоры-Басқарма мүшесі бос лауазымына орналасуға конкурс жариялайды.

Қоғам қызметінің негізгі мәні жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және қосымша білім беру саласында білім беру қызметтерін ұсыну болып табылады.

Қоғам қызметінің мақсаты ұлттық және жалпыадамзаттық құндылықтар, ғылым мен практика жетістіктері негізінде тұлғаны қалыптастыруға, дамытуға және кәсіби қалыптастыруға, сондай-ақ ғылыми әлеуетті дамытуға және әзірлемелерді коммерцияландыруға бағытталған сапалы білім алу, оқыту және оқыту үшін қажетті жағдайлар жасау болып табылады.

Конкурсқа қатысушыларға қойылатын талаптар:

Негізгі талаптар:

- жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім;

- жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында және (немесе) тиісті салалардағы уәкілетті органдарда басшылық лауазымдарда жұмыс өтілі кемінде 3 жыл.

Қосымша талаптар:

- қазақ және орыс тілдерін меңгеру;

- менеджмент саласында, оның ішінде жоғары білім және ғылым саласындағы сапа менеджменті және корпоративтік басқару жүйесінің біліктілікті арттыру сертификаттарының болуы.

Мынадай білімі, дағдылары және кәсіби құзыреттері болуы тиіс:

Негізгі қағидаттарды білу:

- білім беру қызметін ұйымдастыру;

- мемлекеттік жастар саясатын іске асыру;

- волонтерлік және мемлекеттік органдармен және үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жасау;

- студенттік бастамаларды іске асыру және рекреациялық спортты қоса алғанда, жастардың бос уақытын ұйымдастыру;

- ұйымдастыру менеджменті және әкімшілендіру;

- қаржылық менеджмент және бюджеттік жоспарлау;

- мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын іске асыру.

Дағдылар:

- бизнес-процестерді стратегиялық жоспарлау және цифрландыру;

- фандрайзинг және инвестициялар тарту;

- тиімді коммуникациялар және келіссөздер жүргізу;

- тәуекелдерді басқару.

Кәсіби құзыреттер:

- стратегиялық және аналитикалық ойлау;

- трансформациялық көшбасшылық;

- өзгерістерді басқару;

- шығармашылық және кешенді міндеттерді шешу;

- өзара тиімді серіктестік құру;

- нәтижеге бағдарлау.

Конкурсқа қатысуға үміткер тұлға мынадай құжаттарды қағаз және электрондық жеткізгіште ұсынады:

1) белгіленген нысандағы өтініш;

2) конкурсқа қатысушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;

3) белгіленген нысанда көлемі 3х4 түрлі-түсті фотосуреті бар конкурсқа қатысушының қызметтік тізімі;

4) салыстырып тексеру үшін түпнұсқаларын ұсына отырып, білімі туралы құжаттардың және оларға қосымшалардың көшірмелері;

5) жұмыс орны бойынша кадр қызметі куәландырған еңбек қызметін растайтын құжаттың көшірмесі;

6) № 075/у нысаны бойынша денсаулық жағдайы туралы медициналық анықтама (дәрігерлік кәсіби-консультациялық қорытынды)

7) мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы заңнамаға сәйкес құжаттар ұсынылған күнге дейін бір жылдан аспайтын мерзімде берілген психоневрологиялық ұйымнан анықтама;

8) мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы заңнамаға сәйкес құжаттар ұсынылған күнге дейін бір жылдан аспайтын мерзімде берілген наркологиялық ұйымнан анықтама;

9) азаматтарға арналған электрондық үкімет порталынан (ХҚКО, Egov.kz портал және т. б.) соттылығының болуы не болмауы туралы анықтама;

10) азаматтарға арналған электрондық үкімет порталынан (ХҚКО, Egov.kz портал және т. б.) сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны туралы мәліметтердің болуы не болмауы туралы анықтама;

11) қоғамдағы бос лауазымдарға орналасуға арналған конкурсқа қатысу үшін дербес деректерді жинауға және өңдеуге келісім.

Байқауға қандай тұлғалар қатыса алмайды:

1) жиырма бес жасқа толмаған;

2) бұрын сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасаған;

3) өтелмеген немесе алынбаған соттылығы бар;

4) медициналық арнаулы мекемелерде есепте тұрған;

5) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де жағдайларда.

Конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау хабарландыру жарияланған күннен бастап 10 (он) күнтізбелік күн ішінде жүзеге асырылады.

Құжаттарды қабылдаудың басталуы 2024 жылғы 11 наурыз, құжаттарды қабылдаудың аяқталуы 2024 жылғы 20 наурыз (сағ.18:00)

Әңгімелесуді өткізу күні мен орны қосымша хабарланатын болады.

Жоғарыда көрсетілген құжаттарды белгіленген мерзімде «Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті» КеАҚ, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 76, 403 кабинет мекенжайы бойынша, корпоративтік хатшысына тапсыру қажет, тел: +77012708375(Фаткиева Гүлнара).