2024 жылғы 21 ақпанда жастар саясаты департаменті "AntiParaCraft" сыбайлас жемқорлыққа қарсы студенттік квестінің 4 маусымын іске қосты.

Ойынға "Жалын" (педагогикалық институт, капитан Тілеубекова Айдарлым) және "Alpha generation" (С. Сәдуақасов ат. АТИ, капитан Қоспанов Нұрдәулет), "Авиценна" (медицина жоғары мектебі, капитан Петров Дмитрий) және "Adal" (бизнес және құқық жоғары мектебі, капитан Жоламанова Данагүл).

Командалар қазірдің өзінде 3 байқау өткізді: "Бейнероликтер түсіру", "Эссе" және "Брейн-ринг" және келесі ұпай жинады: "Авиценна" – 8,96; "Alpha generation" – 8,8; "Жалын" – 8,54; "Adal" – 8,17.

Квест қатысушыларының алдында ойынның финалы күтіп тұр, онда командалар визит карточкасын ұсынады, ал олардың көшбасшылары капитан конкурсына қатысады.