Ualikhanov University- ң неміс тілін бірінші және екінші шет тілі ретінде белсенді түрде оқып жатқан 10 студенті Германиядағы «Жазғы университет курстары - 2024» бағдарламасына қатысып, DAAD стипендиясын иеленді.2023 жылдың 17 қарашасында өткен байқаудың бірінші кезеңін сәтті аяқтағаннан кейін.

Сәуір айының басында байқаудың екінші кезеңі аяқталып, нәтижесі көпшілікті қуантты: 10 дарынды студент Германияның жетекші университеттерінде тіл тәжірибесінен өтеді.

Бұл мүмкіндік студенттерге неміс білім беру ортасына енуге мүмкіндік беріп қана қоймайды, сонымен қатар неміс мәдениеті, тарихы мен дәстүрлерінің бірегей тәжірибесін ұсынады. Студенттерімізді құттықтаймыз және оларға жарқын әсерлер мен шетелде табысты оқуларына тілектеспіз!