24 сәуірде Ualikhanov University профессор Джо Гю Юн бастаған Оңтүстік Кореядан келген делегациямен маңызды кездесу өтті. Делегацияны басқарған А.Ж.Шпекбаев іс-шараға Оңтүстік Корея дамуының бай тәжірибесіне сүйене отырып, салауатты ойлау және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша дәрістер өткізу мақсатында қатысты.

Заманауи білім берудің жаңа әдістері мен инновациялық бағдарламаларын ұсыну, сондай-ақ Қазақстан мен Оңтүстік Корея арасындағы достық қарым-қатынасты нығайту да сапардың маңызды аспектісі болды.Екі ел арасындағы білім мен ынтымақтастықты дамытуға қосқан зор үлесін ескере отырып, Ш.Уәлиханов атындағы университет профессор Джо Гю Юнға «Құрметті профессор» атағын берді. Бұл оның еңбегінің маңыздылығын және жаһандық білім беруге қосқан үлесін көрсететін жоғары мәртебе.

Оңтүстік Кореядан келген делегацияның сапары университет үшін ғана емес, Қазақстанның бүкіл білім беру қауымдастығы үшін халықаралық деңгейде даму мен ынтымақтастыққа ұмтылысты көрсететін маңызды оқиға болды.