2019 жылдың 24 желтоқсанында «КУТЕЛ» жобасына қатысқан Ш. Уәлиханов атындағы КМУ командасы 2019 жылдағы жұмысты қорытындылады. Университет ректоры М.К.Сырлыбаев "ҚҰТЕЛ" жобасын іске асырудың келесі қадамдарын анықтады, бұл ең алдымен жабдықтарды сатып алу және команданы әзірленген "КУТЕЛ" курсы бойынша оқытуға дайындау.

2019 жылдың қыркүйегінде Патра қаласында (Греция) серіктестер кездесуі кезінде Бургас еркін университетінің (Болгария) командасы "КУТЕЛЬ"оқу курсының модульдерін бөлу кестесін ұсынды. Әр команда модульдерді әзірлеуге қатысады, олардың барлығы 5, әрқайсысында 4 және 5 тақырып бар.

Біздің университеттің модульдерін әзірлеуге А. А. Шаяхметова, Н.Н. Нұрмұханбетова және Г. Б. Турткараева қатысты, сараптаманы А. А. Какабаев жүргізді.

Модульдерді әзірлеуге белгілі бір уақыт бөлінді, тұтастай алғанда, біздің команда презентация мен слайдтармен бірге дәріс, практикалық, рефлексиялық және тест тапсырмаларынан тұратын оқу материалын уақытында ұсына алды.

Біздің команда үшін жобаның грантхолдері - Гуглиелмо Маркони университетінің (Италия) мұқият сараптамасы маңызды болды, сондықтан Матео Мартини әр тақырып бойынша жан-жақты талдау жасады және біз қысқа мерзімде барлық ескертулерді пысықтадық. Жұмыстың мұндай мақсатты нысаны консорциум серіктестері арасындағы сапалы және тиімді өзара іс-қимылға қол жеткізуге мүмкіндік береді.

2021 жылғы 8 сәуірде KUTEL жобасының серіктестерімен кезекті кездесу өтті.

2021 жылғы 8 сәуірде KUTEL жобасының серіктестерімен кезекті кездесу өтті. Кездесу барысында мониторинг, қаржылық мәселелер, курстардан өту және кері байланыс алу, сертификаттар беру және нәтижелерді тарату саясаты талқыланды.