2023 жылғы 6-10 қараша аралығында LMQS жобасы аясында Әзірбайжанның Нахичеван қаласында 4-ші халықаралық басқару тобының (GPI) семинарының кездесуі өтті. Жиналысқа West Attica университетінің (Греция), Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің, Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының, Әзірбайжан техникалық университетінің, Лазурный жағалау университетінің (Франция), С.Д. Асфендияров Ұлттық медицина университетінің, Қазақстан-Ресей медициналық университетінің, сондай-ақ Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің өкілдері қатысты.

Біздің университеттің атынан жоғары медицина мектебінің деканы, М.ғ. д., профессор Муратбекова Светлана Кабденовна және бас бухгалтер, сондай-ақ LMQS жобасының қаржы менеджері Досумова Айсұлу Жанғожинқызы қатысты.

LMQS жобасы бойынша жұмыстың аралық нәтижелеріне талдау жүргізілді.

Кездесу барысында негізгі тақырыптар мен нәтижелер атап өтілді: жоба мен семинар бағдарламасының жаңалықтарын таныстыру, ағымдағы нәтижелерді ұсыну, AZ және KZ серіктестерінің әрқайсысының нәтижелерін таныстыру, әр университеттегі GOP және GPR құрамы. Сондай-ақ, жоба серіктестері жоба стратегиясы бойынша одан әрі іс-қимылдарды, атап айтқанда: бакалавриат пен магистратураның жаңа бағдарламалары, оқытушылардың біліктілігін арттыру, әкімшілік персоналдың тағылымдамасы сияқты маңызды кезеңдерді талқылады.