574099-EPP-1-2016-1-ITEPPKA2-CBHE-SP PAWER "Аймақаралық ұтқырлыққа және қол жетімділіктің сәйкестігін, сапасы мен теңдігін қамтамасыз етуге жол ашу" жобасы аясында Самарқанд ветеринарлық медицина институтындағы кездесу2019 жылғы 25-26 маусымда Самарқанд ветеринариялық медицина институтында Erasmus+ : Pawer "Аймақаралық ұтқырлыққа жол ашу және сәйкестікті, сапа мен қолжетімділік теңдігін қамтамасыз ету" жобасы бойынша кеңес өтті, оған Орталық Азия университеттерінің өкілдері қатысты. Институт ректоры Х. Юнусов қатысушылар алдында құттықтау сөз сөйледі.

Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің өкілдері - Тіркеу кеңсесінің басшысы С. М. Сергазина және "Цифрлық ЖОО" бөлімінің басшысы Д.С.Сабитова университеттің академиялық ұтқырлығын ұйымдастыру жөніндегі қызметі туралы баяндама жасап, атқарылған жұмыстар туралы айтып, одан арғы жұмыстың келешегін атап өтті.

Кеңестің екінші күні "Студенттік ұтқырлық мәселелері және әртүрлі жоғары оқу орындарының студенттерімен алмасуды ұйымдастыру" шеберлік сыныбына арналды, оның авторы Middlesex университетінің профессоры Джордж Дефоласт болды. Мастер-класс барысында Дж.Дефоласт академиялық ұтқырлықты ұйымдастыру мен автоматтандырудың ақпараттық жүйесін көрсетті.