2014 жылғы 8 желтоқсанда Бішкек Қаржы және экономика академиясында (Қырғызстан) Аликанте университетінің (Испания) бас үйлестірушісі, Грац Университетінің (Австрия), Шеффилд университетінің (Ұлыбритания) және Орталық Азияның серіктес университеттерінің (Қазақстан, Қырғызстан, Тәжікстан, Өзбекстан және Түрікменстан) жоба үйлестірушілерінің қатысуымен кездесу өтті.Кристина Бинс жобаның міндеттері мен мақсаттары, жоба күнтізбесіндегі өзгерістер, Quality Board Project Management Board құрамы туралы айтты. Грац Университетінің қызметкері Рене Шензель кездесуге қатысушыларды "Білімді қалыптастыру және озық тәжірибені анықтау" РП 1 нәтижелерімен таныстырды және университеттер жанындағы кәсіптік бағдарлау орталықтарының жұмыс жоспарымен таныстырды: озық тәжірибе бойынша нұсқаулық. Кристина Бинс "Әлеуетті нығайту (ноу-хауды беру)" РП 2 туралы айтты. Барлық серіктестерге 2,3,4 семинар-тренингтің өтетін орны мен күні туралы ақпарат берілді. Мансап орталықтарының қызметкерлеріне арналған барлық тренингтер 2015 жылы Орталық Азия университеттерінде өтеді. Мансап орталықтары үшін практикалық тренингтер еуропалық серіктес жоғары оқу орындарында өтеді.Bafe қызметкері Светлана Симбард РП 3 "Кәсіптік бағдарлау орталықтарының ұйымдастырушылық қуаттарын нығайту" мақсаттары мен міндеттері, 2014-2017 жылдарға арналған іс-қимыл жоспарларын жаңғырту, 2014-2017 жылдарға арналған жылдық жұмыс жоспарларын қоса алғанда, іс-қимыл жоспарларын әзірлеу және қабылдау, 12 АРСУ техникалық әлеуетін жаңғырту, жабдықтарды сатып алу және орнату және орталықтарды ұлғайту/құру туралы,сайттар мен мәліметтер базасы туралы айтты. Бұхара мемлекеттік университетінің өкілі Аброр Жураев "Желіні ұйымдастыру және қолдаудың стратегиялық іс-қимылдары" РП 4 басшысы жоба үйлестірушілеріне, мансап орталықтарының қызметкерлеріне Ұлттық және өңірлік форумдарды өткізу мерзімдері мен орындары туралы айтып берді.Шеффилд университетінің "Кәсіптік бағдарлау орталықтарының қызметтерін жақсартудың жедел шешімдері" РП 5 жетекшісі Сара Патес кездесуге қатысушыларды осы РП-ның негізгі мақсаттары мен міндеттерімен таныстырды. Осы РП іске асыру жобаның 18 айынан басталады, ол мыналарды қамтиды: студенттерге кеңейтілген қызметтерді, Жаңа/кеңейтілген қызметтерді енгізу және эксперименттік басқаруды, студенттерге арналған бизнес-жоспарлар конкурсын, БКК іріктеуді ұйымдастыру мен процесін, жұмыспен қамту марафонын ұсынады.Ш. Уәлиханов атындағы КМУ өкілі Махаббат Рамазанова серіктестерді "Сапа жоспары" РП 6 жаңартулары туралы таныстырды. Аликанте университетінің үйлестірушісімен бірлесіп "Жоба сапасын бақылау және бақылау жөніндегі нұсқаулық" әзірленді. Бұл нұсқаулық "Quality Board" мүшелеріне мақұлдау үшін жіберілді. BAFE-дегі алғашқы тренинг пен үйлестірушілердің кездесуі үшін силлабусты бағалау формалары жасалды.РП 7 "Тарату" жетекшісі Худжан политехникалық институтының қызметкері Шухрад Максудов әртүрлі құралдарды қолдана отырып, жоба нәтижелерін тарату стратегиясын ұсынды.Кристина Бинс жоба аясында алдағы жылға арналған жұмыс жоспарлары туралы айтып, жобаның қаржылық мәселелерін түсіндірді.