Клиникалық пәндер кафедрасы лекторының ассистенті С.К. Хасенова "Жалпы психиатрия" пәні бойынша 5 курс ОМК91, ОМК92, ОМК93, ОМК94 топтарына сабақ өткізді, онда ол "Суицидтің алдын алу бойынша өзекті мәселелер", "Невроздар және неврозға ұқсас жағдайлар туралы" тақырыптары бойынша дәріс материалдарын ұсынды. Сабақтарда дәрігер мен пациент арасындағы қарым-қатынас дағдыларын дамыту бойынша рөлдік ойындар өткізілді. Дәрігер ретінде-студент, стандартталған пациент ретінде-оқытушы. Сонымен қатар, практикалық сабақтар "Облыстық психикалық денсаулық орталығының" наркологиялық бөлімшесінің базасында өтеді, онда студенттерге тесттер мен түрлі өлшеулер жүргізу техникасын әр түрлі меңгеру көрсетіледі және психиатриялық стационарда науқастарға клиникалық талдау жүргізіледі.