20 сәуірде «Ualikhanov University ғылымындағы жастар жылына» арналған студенттердің ғылыми-практикалық конференциясы өтті. Іс-шара ғылыми зерттеулерді насихаттауға және өскелең ұрпақтың интеллектуалдық қабілеттерін дамытуға бағытталған студенттер, оқытушылар мен зерттеушілердің басын қосты.

Конференцияның мақсаты студенттердің ғылыми зерттеуге деген ынтасын дамыту, сонымен қатар олардың шығармашылық әлеуетін өзін-өзі жүзеге асыру үшін кеңістік құру болды. Конференцияға қатысушылар өз зерттеулерінің нәтижелерін ұсынуға, ғылымның әртүрлі салаларындағы өзекті мәселелерді талқылауға және ғылыми жетістіктерімен бөлісуге мүмкіндік алды.

Конференция аясында өткен жылғы ғылыми жетістіктері үшін студенттерді марапаттау рәсімі өтті. Студенттер ғылыми құзіреттілік пен зерттеу қабілеттерінің жоғары деңгейін көрсетті.

Университет ғылымның дамуына қосқан үлесі үшін студенттерге алғысын білдіріп, ғылыми жолында табыс тілейді.Бұл ғылыми-тәжірибелік конференция студенттер мен оқытушылардың ғылыми зерттеулерінің жоғары деңгейін көрсетті, сонымен қатар университеттің алдағы уақытта ғылыми зерттеулерді қолдауға және дамытуға дайындығын растады.